Teisinės paslaugos Klaipėda - Kompleksiniai sprendimai visiems

Dažniausiai situacijos, kuriose reikalinga profesionali advokato konsultacija užklumpa netikėtai. Tuomet kaip niekad aktuali teisinė pagalba. Teisinė pagalba - tai kvalifikuotos teisinės paslaugos skirtos išspręsti kliento situaciją pačiu efektyviausiu būdu. Yra daugybė teisinio reguliavimo metodų, tačiau teisinės konsultacijos metu sužinosite koks tinka būtent Jums ir kaip jį pritaikyti praktiškai. Skubiai reikalinga teisinė pagalba? Advokatų komanda Klaipėdoje "D. Pociaus Kontora" teikia profesionalias teisines paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Konsultuojame ir padedame užklupus įvairioms problemoms. Mūsų ilgametė teisinio darbo patirtis leidžia rasti geriausius sprendimus ir užtikrina kompetentingas, profesionalias ir kokybiškas teisines paslaugas. Advokatų kontora - kvalifikuotos teisinės paslaugos. Teisinės paslaugos: ko galite tikėtis?

  1. Klientas skambina į  advokatų kontorą ir įvardija savo problemą.
  2. Teisininkas užduoda tam tikrus klausimus patikslinimui, aptaria teisinės konsultacijos datą, laiką ir kainą, prašo atsiųsti tam tikrus dokumentus.
  3. Advokatas, remdamasis įstatymais ir teismų praktika, įvertina kliento esamą situaciją, numato ateities galimybes ir rizikas bei visos situacijos raidą. Advokatas tai pat parengia veiksmų planą, kuris padės pasiekti geriausių rezultatų. 
  4. Dažniausiai advokato konsultacija vyksta advokatų kontoroje. Tačiau jeigu neturite galimybių fiziškai atvykti, teisinės paslaugos ir konsultacijos gali būti suteiktos nuotoliniu būdu. 
  5. Remdamasis advokato suteiktomis įžvalgomis ir patarimais, klientas sprendžia dėl savo tolimesnių veiksmų. Jeigu kliento problemai išspręsti neužtenka vien teisinės konsultacijos, klientui gali būti suteikta teisinė pagalba. Advokatas gali būti ištikimu patarėju kiekviename Jūsų žingsnyje iki pat susiklosčiusios situacijos išsprendimo.  Advokatas parengs tikslų ir efektyvų veiksmų planą, o reikalui esant - atstovaus Jūsų interesus derybose ir teisme. Susisiekite su mumis!

 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Teisinės paslaugos: dažniausiai užduodami klausimai

Advokatų kontora jau 10 metų sprendžia savo klientų pačias įvairiausias teisines problemas. Ilgametė teisinio darbo patirtis, profesinės žinios ir įgūdžiai leidžia mūsų teisininkams sukurti efektyvią problemos sprendimo strategiją ir pritaikyti ją praktikoje. Dažniausiai klientai kreipiasi į mus šiais klausimais:


  • Ginčai šeimoje
  • Nesutarimai tarp turto bendrasavininkų
  • Nelaimingi atsitikimai ir nesutarimai su draudimo kompanijomis
  • Turto dalybos ir paveldėjimas
  • Vartotojų teisių apsauga

"D. Pociaus Kontora" teikia kvalifikuotas teisines paslaugas Jums patogiausiu būdu. Laukiame Jūsų mūsų advokatų kontoroje Klaipėdoje, o negalintiems atvykti - teikiame teisines paslaugas nuotoliniu būdu. (Mumis pasitiki). Turite teisinių klausimų? Skambinkite arba rašykite mums!APIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507