Civilinė teisė. Civilinės teisės teisininkai.

Tikriausiai sutiksite, kad pats žodis “advokatas” asocijuojasi su teisingumu ir kliento teisių bei interesų atstovavimu ir gynyba. Iš karto kyla kadrai iš filmų, kuriuose solidūs vyrai prašmatnias kostiumais ir prabangiais laikrodžiais, apdovanoti iškalbos menu ir charizma meistriškai apgina teisme savo klientą ir sėkmingai laimi bylą. Iš tikrųjų advokato sąvoka yra kur kas platesnė, nei įprasta manyti ir advokato darbas tikrai neapsiriboja atstovavimu teisme. Beje, įspūdinga iškalba ir kalbos meistrystė - tai kruopštus pasiruošimas, bei gilus paruošiamasis darbas, kuris apima daugelį etapų kitose veiklose, kurios lieka užkulisiuose. Kiekviena teisės šaka turi savo ypatybių ir civilinė teisė nėra išimtis. Advokatų komanda teikia aukščiausios klasės kvalifikuotas teisines paslaugas. Mūsų profesionalūs advokatai sprendžia įvairiausio sudėtingumo piliečių, įmonių ir kitų organizacijų problemas. ProJuris - civilinė teisė Klaipėdoje.Civilinė teisė - kai reikia patarimo ir informacijos

Ar žinote koks yra skirtumas tarp baudžiamosios ir civilinės teisės? Skiriasi baudžiamosios ir civilinės teisės procesas, ir civilinės teisės advokatai privalo žinoti visas teisminio proceso subtilybes iki pačių mažiausių detalių, ko galima išvengti kitose teisės srityse. Taigi, civilinės teisės advokatas - tai profesionalas ne tik puikiai išmanantys savo darbą, bet tiesiog žinantys viską iki pačių mažiausių smulkmenų. Kruopštumas, atsakingumas, lankstumas, greita orientacija - tik vieni iš ilgo sąrašo įgūdžių, kurias privalo turėti civilinės teisės advokatas be profesinių žinių, kvalifikacijos ir iškalbos meno. Iš tikrųjų civilinės teisės advokatas - tai tikrų tikriausias supermenas, kuris sugeba meistriškai apjungti skirtingas teisės sritis ir surasti tinkamiausią sprendimą. Civilinė teisė apima nesąžiningus veiksmus, sutarčių ir sandorių nuginčijimą, pirkimo-pardavimo, paskolos, dovanojimo, skolų išieškojimo, turto ir sveikatos sužalojimo, įvairiausių įsipareigojimų nevykdymo, draudimo ir daugelį kitų klausimų. Civilinė teisė - plati sritis ir dažniausiai žmonės kreipiasi į civilinės teisės advokatus patarimo ir informacijos. Kvalifikuota teisinė pagalba visais civilinės teisės klausimais - "D. Pociaus Kontora". Advokato konsultacija ir teisinės informacijos suteikimas leidžia žmogui geriau susiorientuoti ir priimti tinkamą sprendimą. Registruokitės teisinei konsultacijai. Skambinkite! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Civilinė teisė: teisinė pagalba kiekvienam, patekusiam į nemalonią situaciją

Brodvėjaus miuziklu “Čikaga” paremtame filme, Richardo Giro vaidinamas advokatas Bilis Flynas savo klientui pasakė: “Jei Jėzus gyventų mūsų laikais ir pasirinktų mane, jo gyvenimas susiklostytų kitaip. Sunku būtų nesutikti ir nuvertinti advokato vaidmenį teismo procese. Civilinio advokato paslaugos reikalingos kiekvienam patekusiam į nemalonią situaciją su teisėsauga. Dažniausiai advokato pagalba prasideda nuo konfidencialaus pokalbio. Teisinės konsultacijos metu civilinis advokatas analizuoja bylos aplinkybes ir esamą kliento padėtį, formuoja strategiją ir teikia rekomendacijas, perspėja apie visus įmanomus įvykių vystymosi variantus ir galimas nesėkmes bei pataria kaip jų išvengti. Civilinės teisės atstovai sprendžia civilinius ginčus ir stengiasi, kad visi klausimai būtų išspręsti ikiteisminiu būdu. Reikalui esant, civilinės teisės advokatas dalyvauja derybose ir atstovauja savo kliento interesus įvairiose institucijose. Ypatingas vaidmuo atitenka advokatui teismo salėje, kur nuo baigiamosios advokato kalbos priklauso viso proceso eiga ir bylos rezultatas. Šiame etape vargu ar būtų įmanoma išsiversti be kvalifikuoto teisininko pagalbos, tačiau patariame neužtęsti bylos ir kreiptis į specialistus kai dar įmanoma išspręsti situaciją ikiteisminiu būdu. Mūsų advokatai pasiruošę Jums padėti - Civilinė teisė Klaipėdoje. Susisiekite su mumis! APIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507