Turto dalybos. Teisinės paslaugos turto dalybų klausimais Klaipėdoje

Kai šeimyninis gyvenimas baigiasi skyrybomis, gresia ne tik emocinės žaizdos, bet ir finansiniai nuostoliai. Toli gražu nė kiekviena pora tuokiantis pasirūpina sudaryti vedybinę sutartį, kuri kaip tik praverčia susitarti taikiai ir draugiškai. Dažniausiai vedybinė sutartis - tai, apie ką prisimename jau ant skyrybų slenksčio. Deja, užmaršumas kainuoja ir ne visada pigiai. Taigi, jei nesutarimai skyrybų metu neleidžia susitarti taikiai turto klausimais, bet kuris iš sutuoktinių gali paduoti ieškinį teismui dėl turto padalijimo. Sutuoktinių turto dalybos - viena dažniausių šeimyninių ginčų priežasčių, kuri, deja, vis dažniau nagrinėjama teisme. Advokatų komanda Klaipėdoje - turto dalybos - kvalifikuotos teisinės paslaugos


Advokatų kontora. Turto dalybos


Turto dalybos: ko galite tikėtis?

Teismas visada įvertina kiekvienos šeimos situaciją, atsižvelgia į daugybę faktorių ir niuansų, todėl iš anksto numatyti teismo sprendimą neįmanoma. Tačiau profesionalus teisininkas gali įvertinti Jūsų situaciją, perspėti apie rizikas ir ateities perspektyvas, galimus sprendimo variantus ir galimybes. Teisinė konsultacija suteiks galimybę susiorientuoti ir suvokti ko galite tikėtis, ir kaip viskas gali vykti. Nuvertinti juristo konsultacijos naudą ir eksperto patarimus būtų didelė klaida. Turto dalybos - sudėtingas etapas, nes nepaisant audringų emocijų skyrybų kontekste, prisideda ir materialiniai dalykai, apie kuriuos dažniausiai kalbėtis sunku. Tokiais atvejais šeimoms praverčia profesionali teisinė pagalba. Advokato konsultacija - pirmas žingsnis į problemos sprendimą. Turto dalybos, dėl kurių neskauda galvos. Registruokitės konsultacijai! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Turto dalybos: dažniausiai užduodami klausimai 

Kaip dalinamas sutuoktinių turtas skiriantis? Kokios yra bendrosios taisyklės? Ką būtina žinoti apie turto dalybas nutraukiant santuoką? Žinoma, kad tai yra pirmieji klausimai, kurie kyla abiem pusėms. Dažniausiai visos šeimos pajamos, įgytos sutuoktinių bendro gyvenimo metu, dalijamos per pusę, tačiau ne būtinai. Ne visuomet tai yra patogu ir nė kiekvienas to nori. Pavyzdžiui, vienam svarbu yra palikti sau butą, o kitam - gauti pusės buto kompensaciją. Taip pat įstatyme numatytos tam tikros sąlygos, kurios leidžia nukrypti nuo dalijimosi perpus principo. Taip sutuoktiniui, kuris lieka gyventi su vaikais, priskiriama didesnė turto dalis. Kokia tai bus dalis priklauso nuo Jūsų situacijos. Padėsime Jums tai išsiaiškinti. Skambinkite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Turto dalybos: apie nuosavybę ir skolas

Turite klausimų dėl turto įgyto iki vedybų? Jeigu prieš susituokiant arba santuokos metu buvo sudaryta vedybinė sutartis, tai turto dalybos vyks pagal sutartį. Galbūt santuokos metu tapote turto paveldėtoju? Dokumentai, patvirtinantys turto įgijimą ar paveldėjimą, padės išlaikyti savo teises į nuosavybę. Ar sutuoktinių skolos taip pat dalijamos per pusę? Ne visada, priklausomai nuo situacijos. Žinoma, jeigu esate bendraskolininkai - skolos dalijamos perpus, tačiau jeigu paskolą paėmė tik vienas iš sutuoktinių - tai yra laikoma jo asmenine skola. Taigi, kiek yra skyrybų, tiek skirtingų turto dalybos atvejų ir kiekvienas nagrinėjamas individualiai. Bet kuriuo atveju verta kreiptis į advokatus, kurie padės įvertinti visą turtą ir paaiškinti ko galite tikėtis, bei kokios yra taisyklės ir reikalavimai. Advokatų komanda Klaipėdoje - protingos turto dalybos. Susisiekite! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Teisinės paslaugos. Turto dalybosAPIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507