Paveldėjimo teisė. Paveldėjimo teisės teisininkai

Kiekvienas žino, kas yra paveldėjimas, tačiau nė kiekvienas žino, kas ir kokiomis dalimis paveldi turtą bei kaip priimti paveldėjimą. Paveldėjimo teisė apibrėžia specialias paveldėjimo taisykles, kurios padeda išspręsti visus paveldėjimo klausimus. Žinoti visko neįmanoma ir nebūtina, todėl yra profesionalai, kurie specializuojasi šioje srityje. Paveldėjimo teisės advokatai žino visas paveldėjimo taisykles ir šių bylų paslaptis, kad galėtų suteikti aukščiausios kokybės teisines konsultacijas ir teisinę pagalbą savo klientams. Norite išvengti paveldėjimo ginčų? Pagreitinti ir palengvinti visą palikimo procesą? Advokatų komanda Klaipėdoje - paveldėjimo teisė su ekspertais, kurie padės išvengti klaidų priimant paveldėjimą. Paveldėjimas pagal testamentą ir pagal įstatymą

Paveldėjimo teisė numato du palikimo priėmimo variantus: paveldėjimas pagal testamentą ir pagal įstatymą. Pirmasis variantas įmanomas tik esant galiojančiam testamentui. Antrasis variantas taikomas kilus ginčams tarp įpėdinių arba nesant testamento. Turto paveldėjimas gali sudaryti tam tikrų sudėtingumų. Dažnos situacijos, kai mirusysis nepalieka testamento arba kuri nors turto dalis įformintas neteisingai. Taip pat kyla klausimų dėl giminystės ryšių su mirusiuoju, paveldėjimo tvarkos nustatymo bei palikimo priėmimo terminų praleidimo. Išvengti šių rūpesčių ir sutaupyti savo finansinius ir energijos išteklius padės specialistai. Paveldėjimo teisės advokatai - ekspertai, žinantys visas smulkmenas ir niuansus šioje srityje. Paveldėjimo teisė kartu su "D. Pociaus Kontora" - greitas, saugus ir teisingas palikimo priėmimas. Registruokitės teisinei konsultacijai! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Palikimo priėmimas kartu su "D. Pociaus Kontora"

Paveldėjimo teisė yra viena pagrindinių ir paklausiausių mūsų veiklų, kurioje sėkmingai išnagrinėjome virš 1000 bylų. Mūsų kvalifikuoti advokatai sukaupė išskirtinių žinių ir patirties bagažą per dešimties metų darbo praktiką. Advokatai padės išspręsti ginčą pačiu tinkamiausiu būdu. Paveldėjimo advokato konsultacija leidžia: suprasti kokia strategija efektyviausia, sugeneruoti veiksmų planą, sužinoti apie perspektyvas sau ir kitiems situacijos dalyviams. Aukštą teikiamų paslaugų kokybė ir profesionalumas, atsakingumas ir strateginis mąstymas leidžia mums siekti pačių geriausių rezultatų. Susidūrėte su neteisybe, sukčiavimu, ginčais ar nesutarimais dėl turto paveldėjimo teisės? Rasime optimaliausią variantą Jūsų problemai išspręsti. Mūsų advokatų kontora Klaipėdoje garantuoja aukštą teisinių paslaugų kokybę ir griežtą konfidencialumą. Mūsų tikslas - išspręsti situaciją teisingai ir sėkmingai. Susisiekitе su mumis! APIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507