Darbo teisė - Teisininkai darbo teisės klausimais

Sugrįžti į darbą, išspręsti darbinį konfliktą, išieškoti skolas - tik vieni iš daugelio klausimų, kuriuos reguliuoja darbo teisė ir sprendžia darbo teisės advokatai. Advokatų komanda Klaipėdoje jau 10 metų atstovauja įvairių įmonių ir organizacijų interesus bei fizinių asmenų teises, kad visos teisinės problemos būtų išspręstos teisingai. Tinkamas ir laiku priimtas sprendimas gali padėti išvengti nemalonių situacijų. Ar žinote, kad net 70% konfliktinių situacijų ir nesutarimų darbe mūsų advokatai išsprendžia be teismo atsižvelgiant į abiejų šalių teisėtus interesus? Teisinė praktika parodo, kad daugelyje situacijų vienodai gali nukentėti kaip darbdavys, taip ir darbuotojas. Todėl mūsų tikslas - sėkmingai išspręsti konfliktą pačiu efektyviausiu būdu abiem pusėms. Darbo teisė - patikimai ir sklandžiai. 


Advokatų kontora


Darbo teisė: geriausias būdas išspręsti konfliktą

Ar žinote, koks pagrindinis sunkumas darbo teisės ginčuose? Vienas didžiausių sudėtingumu nagrinėjant darbo teisės klausimus yra įrodymų paieška, vertinimas ir sisteminimas. Nepaisant to, kad darbinėse konfliktuose dažniausiai vienodai nukenčia abi šalis, tačiau praktika rodo, kad geriausia išeitis abiem pusėms - ikiteisminis susitarimas. Beje, teismas yra linkęs atsižvelgti visų pirma į darbuotojo interesus. Tad daugelyje atvejų ikiteisminis susitarimas gali atnešti daugiau vertės ir pelno abiem pusėms, negu konflikto nagrinėjimas teisme. Patikėkite savo teisines problemas mums - mūsų teisės ekspertai pasiruošę Jums padėti. Ilgametė patirtis, kvalifikuotos žinios, profesionalumas ir teisingi sprendimai leidžia mums užtikrinti aukštą teisinių paslaugų kokybę. Susisiekite su mumis jau šiandien!  


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Darbo teisė ir kuo galime būti naudingi Jums? 

Darbo teisės advokatai teikia kvalifikuotas konsultacijas patogiu Jums būdu kaip gyvai, taip ir internetu. Advokato konsultacija leidžia objektyviai įvertinti situaciją, numatyti rizikas ir perspektyvas bei tolimesnes galimybes. Darbo teisės advokatas vadovaudamasis įstatymais ir teisės aktais bei asmenine darbo patirtimi šioje srityje suteiks efektyviausius Jūsų situacijos sprendimo variantus. Galbūt Jūsų situacija yra kaip tik viena iš tų, kuriuos galima išspręsti taikiai derybomis apginant Jūsų teises ir interesus. Advokatai - patyrę derybų ekspertai, kurie žino kaip efektyviai ir greitai pasiekti optimalių rezultatų. Jeigu ikiteisminis konflikto sprendimas neįmanomas mūsų advokatai paruoš visus reikiamus dokumentus, inicijuos bylos nagrinėjimą ir atstovaus Jūsų teises ir interesus visose proceso stadijose. Suteikia teisinę pagalbą savo klientams iki sėkmingo situacijos išsprendimo, o pasibaigus teisiniam procesui pateiks vertingas rekomendacijas ir patarimus, kurie padės išvengti nemalonių situacijų ateityje. Darbo teisė - profesionaliai, kokybiškai ir sklandžiai. Susisiekite su mumis dabar!


Teisinės paslaugos


APIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507