Šeimos teisė - "D. Pociaus Kontora"

Šeimos santykiai ne visada klostosi sklandžiai. Neretai vienas ar kitas sutuoktinis “tempia paklodę” į savo pusę ir šeimoje kyla sunkumų ir nesutarimų. Konfliktai tarp sutuoktinių yra neišvengiami, tačiau jų pasekmės yra skirtingos. Vieni tik labiau suartėja ir pereina į kitą vystymosi etapą, o kitų santykiai - išyra. Deja, paskutinieji dažniausiai užplūdus prieštaringiems jausmams ir vidiniam skausmui negali išspręsti konfliktų taikiai, ir ieško specialistų pagalbos. Laiku suteikta teisinė pagalba apsaugo nuo nemalonių pasekmių. Teisingiausias sprendimas, kai užvaldo emocijos - kreiptis į profesionalus. Advokatų komanda - patyrę advokatai, sprendžiantys šeimos teisės problemas. Šeimos teisė - viena pagrindinių mūsų veiklos sričių, kurioje sukaupėme jau daugiau nei dešimties metų patirtį. Šeimos teisė: dažniausia problemos priežastis 

Santuokos nutraukimas dažniausia priežastis dėl kurios žmonės kreipiasi į advokatus. Sutuoktiniams sunku susitarti dėl šeimos santykių nutraukimo taikiai, kai kyla emocinė įtampa. Šeimos teisės advokatai padės objektyviai įvertinti situaciją, sutvarkyti visus teisinius klausimus ir išspręsti ginčus pačiu tinkamiausiu Jums būdu. Vertindami situaciją subjektyviai, prisirišdami prie nuoskaudų ir savų potyrių galime nematyti kitokių išeities variantų, ir galimybių. Šeimos teisės advokatai gali padėti sureguliuoti daugelį klausimų nuo santuokos nutraukimo iki turtinių santykių, turto dalybų ir alimentų priteisimo. Teisinė pagalba gali būti reikalinga ne tik skyrybų metu, bet sprendžiant turto dalybos po mirties klausimus tarp giminaičių. Taip pat vaikų globa, tėvų teisių atėmimas, alimentų nuginčijimas, vedybinė sutartis ir sutuoktinių teisės į bendrai įgyta turtą - visus šiuos klausimus nagrinėja šeimos teisė. Turite klausimų? Norite pasikalbėti su specialistu? Skambinkite! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Šeimos teisė Klaipėdoje - drauge saugiau ir jaukiau 

Kiekvienas žmogus, kuris brangina ir vertina savo gyvenimą, apsupa save profesionalais, galinčiais patarti ir padėti. Norint greitai ir saugiai patekti iš vieno taško į kitą, verta aplink save suburti specialistų komandą, kurios tikslas - išspręsti Jūsų problemą pačiu naudingiausiu būdu. Advokatų kvalifikacija ir patirtis leidžia išspręsti net pačius sudėtingiausius klausimus per trumpiausią laiką. Sėkmingi verslininkai žino, kad profesionali advokato konsultacija gali išspręsti daugelį klausimų ir padėti rasti teisingus sprendimus. Tik įsivaizduokite, kaip jaustumėtės plūduriuodami mažoje valtelėje vandenyne? O kaip jaustumėtės būdami tame pačiame vandenyne tik didžiuliame laive? Tikriausiai sutiksite, kad laive būtų žymiai saugiau, drąsiau ir jaukiau. Nebūtina užkariauti vandenyną vienam - žymiai saugiau sukviesti specialistų komandą, kuri išspręs visus Jūsų rūpesčius. Šeimos teisė - sritis, kurioje specialistų pagalba - neįkainojama vertybė. "D. Pociaus Kontora" - advokatų komanda, kurioje rasite sprendimus į savo problemas. Susisiekite su mumis! APIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507