Atstovavimas teisme Klaipėdoje - Ką pasirinkti?

Advokato teisinė praktika neatsiejama nuo klientų teisių ir interesų atstovavimo. Plačiai paplitusi nuomonė, kad advokatai atstovauja teisme tik nagrinėjant baudžiamąsias bylas. Tačiau iš tikrųjų advokatai gali atstovauti savo klientų interesus bet kuriame procese: ar tai būtų civilinė byla, administracinė ar bet kuri kita byla. Advokato veikla neapsiriboja ties baudžiamosios teisės ir tuo labiau vien ties kaltinamojo interesais. Profesionalus atstovavimas teisme reikalingas kaip įtariamajam ar kaltinamajam, taip ir nukentėjusiam asmeniui. Taip pat atstovavimas teisme gali būti naudingas liudytojams. Bet kuriuo atveju svarbu pasitarti su specialistais ir nuspręsti kokie veiksmai padės išspręsti Jūsų problemą. Advokatų komanda Klaipėdoje - profesionalus ir kvalifikuotas atstovavimas teisme. 


Advokatų kontora


Atstovavimas teisme reikalingas ne tik baudžiamosiose bylose

Atstovavimas teisme - viena svarbiausių teisinės pagalbos sričių advokato praktikoje. Atsižvelgiant į teisminio proceso bylą ir teisės sritį keisis ir teikiančio teisinę pagalbą klientui advokato vaidmuo. Vienokia teisinė pagalba teikiama baudžiamajame procese ir kitokia civiliniame. Kai skauda dantį mes einam pas odontologą, kai norime pasitikrinti akis - pas oftalmologą, o su ausies skausmu suskubame pas otorinolaringologą. Tikriausiai sutiksite, kad būtų keista laukti patarimo iš kardiologo dėl savo žarnyno. Teisės sritis taip pat yra plati ir apima daugelį krypčių, todėl patartina rinktis specialistą pagal jo darbo specifiką. Turite keblumų šeimoje? Kreipkitės į šeimos teisės advokatus. Jums iškėlė administracinę bylą? Susisiekite su administracinės teisės advokatais. Advokatų komanda Klaipėdoje savo klientams gali suteikti kvalifikuotas teisines paslaugas skirtingose teisės srityse, nes mūsų komandoje dirba įvairių teisės sričių ekspertų. Papasakokite mums Jūsų problemą ir mes galėsime parinkti besispecializuojantį atitinkamoje srityje advokatą, kuris atstovaus Jūsų teisės ir interesus. Skambinkite jau dabar! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Atstovavimas teisme: kodėl tai verta patikėti mums?

Teisė, kaip ir medicina - sritys, kuriose klaidos kainuoja brangiai. Atstovavimas teisme - tai kvalifikuota teisinė pagalba Jums įvairiose gyvenimo situacijose: nuo kritinės situacijos, kai reikia apsaugoti Jūsų teises iki paprastesnių situacijų, kuriose atstovavimas teisme leis sutaupyti laiko ir energijos nedalyvaujant pačiame procese. Advokatų komanda Klaipėdoje - tai patyrę ir patikimi advokatai, kurie specializuojasi skirtingose teisės srityse, kad galėtų geriausiai atliepti savo klientų poreikius. Atstovavimas teisme skirtingose bylose - paslauga, kurią teikiame jau daugiau nei 10 metų. Situacija atrodo beviltiška? Nedelskite ir skambinkite mums. Mūsų specialistai pasiruošę išspręsti bet kokio sudėtingumo problemą. Laiku suteiktos kvalifikuotos teisinės paslaugos yra neįkainojamos, nes gali padėti išvengti ne tik ilgų bylinėjimosi procesų, teismo išlaidų, bet ir finansinių nuostolių. Mūsų advokatai gali atstovauti Jūsų interesus teisme ir kitose institucijose be Jūsų tiesioginio dalyvavimo. Atstovavimas teisme Klaipėdoje. Susisiekite! 


 

Registracija
Internetu arba +37066038507

 


Teisinės paslaugosAPIE MUS

Ieškote advokato?

Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes - profesionalūs teisininkai, bet taip pat esame paprasti, supratingi ir žmoniški. Esame čia, kad jums padėtume, o ne įbaugintume ar supainiotume sudėtingais teisiniais terminais – tiesiog norime palengvinti jūsų gyvenimą. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų teisiniais poreikiais, kad galėtumėte vėl mėgautis svarbiausiais dalykais: šeima, draugais ir gyvenimu.


Esame advokatų komanda "D. Pociaus Kontora", kurios specializacija yra padėti asmenims ir įmonėms teisiniais klausimais. Savo klientams užtikriname operatyvumą ir ramybę, siekiame, kad jų teisiniai reikalai būtų tvarkomi greitai ir efektyviai. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam klientui.


Veiklą grindžiame efektyvumu, todėl samdome tik geriausius iš geriausių. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų bylą nagrinės patyręs teisininkas, žinantis, ką daro, ir visa tai daręs ne kartą anksčiau. Taip pat turime prieigą prie įvairių išteklių ir ekspertų, todėl jei jums reikia kažko, nepriklausančio tradicinėms teisinėms paslaugoms, galime padėti ir tuo.


Kai susiduriate su teisinėmis problemomis, jums reikia advokato, kuris kovotų už jus ir laimėtų. D.Pociaus advokatų kontoros komanda pasistengs, kad jūsų tikslai būtų įgyvendinti maksimaliai efektyviai.


Teikiame įvairias teisines paslaugas už priimtiną kainą ir aukščiausiu efektyvumo bei profesionalumo lygiu. Galite rinktis iš mūsų paslaugų asortimento, įskaitant:


- Civilinė Teisė

- Adminisstracinė teisė

- Baužiamoji Teisė


Jūs nusipelnėte advokato, kuris dirbs jums.


Mes tikime teisingumo galia ir jo gebėjimu pakeisti gyvenimus. Manome, kad kiekvienas asmuo turi teisę į vienodas galimybes kreiptis į teismą, nepaisant jo finansinės padėties ar bylos pobūdžio. Manome, kad teisė yra socialinių pokyčių ir reformų įrankis, todėl esame įsipareigoję panaudoti savo, kaip teisininkų, įgūdžius, kad pakeistume mus supantį pasaulį.


Mūsų įmonė klientams atstovauja jau daugiau nei 20 metų. Atvėrėme duris su misija – teikti išskirtines paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų teisininkai yra ne tik gerai apmokyti ir išmanantys, bet ir efektyvūs. Suprantame, kad laikas yra pinigai ir padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums išvengti laiko švaistymo. Turime patirties ir kompetencijos tvarkyti bet kokio tipo bylas, kad ir kokios sudėtingos ar unikalios jos būtų. Mes žinome, ko reikia norint laimėti bylas, todėl nedvejodami skambinkite mums!


Turime patyrusių teisininkų tinklą, kurie pasiruošę jums padėti bet kokiais teisiniais klausimais, su kuriais galite susidurti – ar tai būtų šeimos teisė, ar baudžiamoji gynyba, asmens sužalojimas ar bankrotas, ar nekilnojamojo turto sandoriai – galime viskuo pasirūpinti. Mūsų tikslas yra ne tik apsaugoti jūsų teises ir laisves; norime užtikrinti, kad jūsų gyvenimas vyktų kuo sklandžiau, kol tai darome. Kai dirbate su mumis, mes pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus jūsų klausimus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad jūsų atvejis yra gerose rankose. Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038507